ПОДРУЖЖЯ=СІМ'Я=РОДИНА=НАЦІЯ


ЦИТАТИ, МОЛИТВИ, ЗАСТЕРЕЖЕННЯ, тощо (у зображеннях)

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, у нас виникла потреба відокремити цитати, молитви, застереження, тощо, різної тематики, з розділу ЦИТАТИ З БІБЛІЇ на блозі КАТЕХИТИКА-ІІІ, до цієї сторінки, бо так, на нашу думку, буде краще для того, щоб, коли є натхнення, створювати й додавати інші, більш актуальні до сьогодення.

УВАГА! Для збільшення розміру зображення - наведіть курсор мишки на нього і натисніть ліву кнопку або ж - правою і в контекстному меню виберіть "переглянути зображення у новій вкладці чи вікні". Малюнки зменшені з метою економії вашого трафіка, а також вільного місця на цій сторінці:
 
 
 
 
 
 
«Духовність: вдачу, психіку, культуру, світогляд московського народу можна визначити терміном „Московізм“, а точніше – „Московство“. Щоб дослідити, вивчити московство, потрібна багаторічна праця багатьох науковців – фахівців з усіх галузей знань. Треба мати доступ до московських архівів та великих книгозбірень. Проте і поза СРСР можна знайти чимало матеріалів про московство для великої наукової праці. Такої ще не маємо, а життя вимагає, бо вже п’ять хвилин до 12-ої. Тим-то і ця наша публіцистична розвідка – ліпше, як нічого, бо зверне увагу наших молодих науковців на вирішальну наукову тему: московство. Вирішальну, бо НЕ ПІЗНАВШИ МОСКОВСТВА, НЕ ПЕРЕМОЖЕМО МОСКОВЩИНУ», - Павло Штепа («МОСКОВСТВО»)
***
«Москвин інстинктивно відчуває, що його імперію знищить ВИЩІСТЬ української культури,  вищість  українського  ТВОРЧОГО  ДУХУ. Національний  інстинкт  підказує  москвинам,  що  саме  Україна  заб’є осиковий  кілок  у  могилу  їхньої  імперії.  Отже,  треба  нищити  ту  кляту Україну всіма силами і всіма засобами...», - Павло Штепа («МОСКОВСТВО»)
***
«Загарбуючи  сусідні  землі,  Московщина  водночас  ніколи  не  забувала заявляти про свою миролюбність. Микола ІІ пропонував 1898 р. скликати міжнародну  нараду,  що  мала  виробити  план  повного  роззброєння  всіх держав. У Лізі Націй Московщина запропонувала 1927 р. те саме, а 1932 р.  зненацька  напала  на  Фінляндію.  Між  1914–1939  рр.  Московщина підписала угоди про ненапад з Польщею, Фінляндією, Румунією, Латвією, Литвою,  Естонією  і  на  кожну  напала  несподівано  1939  р....», - Павло Штепа («МОСКОВСТВО») 
***
«За  злочини  гітлерівського  нацистського  уряду  заплатив  увесь німецький  народ.  Лише  євреям  заплатив  890  мільйонів  доларів. Московщині  –  вдесятеро  більше.  Ніхто  в  усьому  світі  не  запротестував. Отже,  весь  світ  визнав  це  справедливим.  Чому  ж  московський  народ  не мусить  платити  за  злочини  свого  уряду?  Адже  московські  злочини мільйонократно більші і підліші за німецькі.

Школяр розуміє, що накази В. Леніна (чи Путіна) залишилися б на папері, якби не знайшлося мільйонів охочих ті накази виконувати, якби ті мільйони самі не прагнули саме ТАКІ накази здійснювати. Настане час, коли...  Україна,  подасть  Московщині,  московському народові  (як  колись  німецькому)  свій  рахунок  до  сплати.  Величезний рахунок...», - Павло Штепа («МОСКОВСТВО»)
 
«А грішникові сказав Бог: «Чому виявляєш постанови мої, і береш заповіт мій в уста твої? Адже ти зненавидів навчання і кинув слова мої поза себе. Коли ти бачив лиходія, то єднався з ним, і спільність мав з перелюбцем. Уста твої повні були злоби, і язик твій сплітав хитрощі. «Сидячи, обмовляв ти брата твого, і синові матері твоєї давав лихий приклад. Таке ти діяв, а я мовчав, ти беззаконно думав, що я буду подібний до тебе. Буду дорікати тобі і поставлю перед лице твоє гріхи твої...»»  (Пс.49,16-21)
 
 
 
 
 
ЛЮБОВ - ПРОТИ ГОМОСЕКСУАЛІЗМУ

Далі буде...

Немає коментарів:

Дописати коментар