ПОДРУЖЖЯ=СІМ'Я=РОДИНА=НАЦІЯ


ЦИТАТИ, МОЛИТВИ, ЗАСТЕРЕЖЕННЯ, тощо (у зображеннях)

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, у нас виникла потреба відокремити цитати, молитви, застереження, тощо, різної тематики, з розділу ЦИТАТИ З БІБЛІЇ на блозі КАТЕХИТИКА-ІІІ, до цієї сторінки, бо так, на нашу думку, буде краще для того, щоб, коли є натхнення, створювати й додавати інші, більш актуальні до сьогодення.

УВАГА! Для збільшення розміру зображення - наведіть курсор мишки на нього і натисніть ліву кнопку або ж - правою і в контекстному меню виберіть "переглянути зображення у новій вкладці чи вікні". Малюнки зменшені з метою економії вашого трафіка, а також вільного місця на цій сторінці:
 
 
 
 
 
 
«Духовність: вдачу, психіку, культуру, світогляд московського народу можна визначити терміном „Московізм“, а точніше – „Московство“. Щоб дослідити, вивчити московство, потрібна багаторічна праця багатьох науковців – фахівців з усіх галузей знань. Треба мати доступ до московських архівів та великих книгозбірень. Проте і поза СРСР можна знайти чимало матеріалів про московство для великої наукової праці. Такої ще не маємо, а життя вимагає, бо вже п’ять хвилин до 12-ої. Тим-то і ця наша публіцистична розвідка – ліпше, як нічого, бо зверне увагу наших молодих науковців на вирішальну наукову тему: московство. Вирішальну, бо НЕ ПІЗНАВШИ МОСКОВСТВА, НЕ ПЕРЕМОЖЕМО МОСКОВЩИНУ», - Павло Штепа («МОСКОВСТВО»)
***
«Москвин інстинктивно відчуває, що його імперію знищить ВИЩІСТЬ української культури,  вищість  українського  ТВОРЧОГО  ДУХУ. Національний  інстинкт  підказує  москвинам,  що  саме  Україна  заб’є осиковий  кілок  у  могилу  їхньої  імперії.  Отже,  треба  нищити  ту  кляту Україну всіма силами і всіма засобами...», - Павло Штепа («МОСКОВСТВО»)
***
«Загарбуючи  сусідні  землі,  Московщина  водночас  ніколи  не  забувала заявляти про свою миролюбність. Микола ІІ пропонував 1898 р. скликати міжнародну  нараду,  що  мала  виробити  план  повного  роззброєння  всіх держав. У Лізі Націй Московщина запропонувала 1927 р. те саме, а 1932 р.  зненацька  напала  на  Фінляндію.  Між  1914–1939  рр.  Московщина підписала угоди про ненапад з Польщею, Фінляндією, Румунією, Латвією, Литвою,  Естонією  і  на  кожну  напала  несподівано  1939  р....», - Павло Штепа («МОСКОВСТВО») 
***
«За  злочини  гітлерівського  нацистського  уряду  заплатив  увесь німецький  народ.  Лише  євреям  заплатив  890  мільйонів  доларів. Московщині  –  вдесятеро  більше.  Ніхто  в  усьому  світі  не  запротестував. Отже,  весь  світ  визнав  це  справедливим.  Чому  ж  московський  народ  не мусить  платити  за  злочини  свого  уряду?  Адже  московські  злочини мільйонократно більші і підліші за німецькі.

Школяр розуміє, що накази В. Леніна (чи Путіна) залишилися б на папері, якби не знайшлося мільйонів охочих ті накази виконувати, якби ті мільйони самі не прагнули саме ТАКІ накази здійснювати. Настане час, коли...  Україна,  подасть  Московщині,  московському народові  (як  колись  німецькому)  свій  рахунок  до  сплати.  Величезний рахунок...», - Павло Штепа («МОСКОВСТВО»)
 
«А грішникові сказав Бог: «Чому виявляєш постанови мої, і береш заповіт мій в уста твої? Адже ти зненавидів навчання і кинув слова мої поза себе. Коли ти бачив лиходія, то єднався з ним, і спільність мав з перелюбцем. Уста твої повні були злоби, і язик твій сплітав хитрощі. «Сидячи, обмовляв ти брата твого, і синові матері твоєї давав лихий приклад. Таке ти діяв, а я мовчав, ти беззаконно думав, що я буду подібний до тебе. Буду дорікати тобі і поставлю перед лице твоє гріхи твої...»»  (Пс.49,16-21)
 
 
 
 
 
ЛЮБОВ - ПРОТИ ГОМОСЕКСУАЛІЗМУ
МОЛИТВА ПОДРУЖЖЯ

МОЛИТВА ПОДРУЖЖЯ ОДИН ЗА ОДНОГО:
Всещедрий і Милосердний Господи, змилосердися над моєю сім'єю, і благослови нашу єдність присутністю Духа Святого. Охорони мою дружину (мого чоловіка) від зустрічі з недобрими людьми, від прикрих обставин і хай оминуть її (його) спокуси сьогодення. Дай їй (йому) користати духа смирення і терпеливості, великодушності і покори, щоб сьогоднішній день був для неї (нього) добрим і радісним, повним Твоєї ласки.

Твоїм благословенням допоможи нам любити одне одного, дай силу остерегтися від всякої нечистоти, зрадливих думок та замовчування гріхів. Хай наше сімейне життя стане добрим прикладом наслідування нашим дітям. Маріє, наша небесна Ненько, прийми нас і нашу родину під Свій покров і випроси для нас правдиве християнське життя і щасливе майбутнє у Царстві Небесному. Амінь.
...Таким чином не   тільки ми слугуватимемо любові, освітленій правдою, але ми даємо правді вірогідність, вказуючи її силу свідчення і переконання у конкретному громадському житті. Не є це нині малозначиме, сьогодні, коли в суспільному і культурному контексті релятивізують правду, часто взагалі не звертають на неї
увагу і не бажають визнати її існування.

Завдяки цьому тісному зв'язку з правдою любов можна визнати автентичним виразом людства, а також як елемент людських стосунків, що має фундаментальне значення, у тому числі й публічної природи. Тільки в правді любов спалахує і може жити справжнім життям...
(Енцикліка «CARITAS IN VERITATE - ЛЮБОВ У ПРАВДІ» святійшого Отця Бенедикта XVI, 2-5)
«...“Коли ти бачив лиходія, то єднався з ним, і спільність мав з перелюбцем. Уста твої повні були злоби, і язик твій сплітав хитрощі. Сидячи, обмовляв ти брата твого, і синові матері твоєї давав лихий приклад. Таке ти діяв, а я мовчав, ти беззаконно думав, що я буду подібний до тебе. Буду дорікати тобі і поставлю перед лице твоє гріхи твої. Зрозумійте ж це, ви, що забуваєте Бога, щоб він колись не вхопив вас, — і не буде кому врятувати”...» (Пс. 49,18-22)
«...Возлюбив ти злобу більше, як добрість, несправедливість більше, ніж говорити правду. Возлюбив ти всі слова погибельні, язик улесливий. Тому Бог знищить тебе до кінця, вирве тебе, і переселить тебе з оселі, і корінь твій із землі живих. І побачать праведні, і злякаються, і посміються з нього, і скажуть: «Ось чоловік, що не взяв Бога за помічника свого, але поклав надію на множество багатства свого і укріпився в суєтності своїй”...» (Пс. 51,5-9)

Далі буде...

Немає коментарів:

Дописати коментар